כתובת: דוד המלך 8, ירושלים 9410120
טל׳: 02-6256322 פקס: 02-6255336
Email: office@feldmanlaw.co.il

לוגו עודד פלדמן

כתובת: דוד המלך 8, ירושלים 9410120
טל׳: 02-6256322 פקס: 02-6255336
Email: office@feldmanlaw.co.il

עודד פלדמן משרד עורכי דיו ונוטריון, הינו משרד ירושלמי ותיק. מזה כחמישים שנה עוסק משרדנו במתן שירותים בתחומי הייעוץ המשפטי, עריכת ההסכמים והתדיינות בבתי משפט בתחומי המשפט האזרחי – מסחרי המקומי והבינלאומי, דיני המקרקעין, דיני המשפחה והעבודה, דיני בנקאות, צוואות וירושות, ופירוקים ופשיטות רגל וביצועם של פסקי דין.

משרדנו מייצג וייצג קשת רחבה של לקוחות, עסקים גדולים וקטנים ישראלים וזרים, גופים מוסדיים, וגופים ממשלתיים, עמותות ולקוחות פרטיים, הן תושבי ישראל והן תושבי חוץ במגוון השירותים המשפטיים, החל בייעוץ משפטי שוטף, דרך עריכת עסקאות וייעוץ במהלכן וכלה בניהול סכסוכים ויישובם בערכות השונות ומחוצה להן בתהליכי גישור ובוררות.

ראשיתו של המשרד, שהינו משרד משפחתי, הינה לפני כחמישים שנה עת עו״ד עודד פלדמן פנה לפרקטיקה פרטית ומאז מעניק המשרד מגוון שירותים משפטיים ללקוחות פרטיים ועסקיים.

עורכי הדין הבכירים במשרד מייצגים עשרות שנות ניסיון בליטיגציה ובעריכת עסקאות נדל״ן, ברכישות והשקעות בתאגידים ונכסים שונים בארץ ובחו״ל, ייעוץ שוטף לחברות, וכן ייעוץ מעמד אישי וסכסוכים אחרים בתוך המשפחה.

המשרד מאמין במתן שירות אישי, נאמן ומסור, קשר הדוק עם לקוחות המשרד, וניסיון לסייע ללקוחות המשרד בכל צורך משפטי שלהם, תוך התבססות על הכרות המשרד עם הלקוח. אנו משתדלים לפעול כך שמתן הייעוץ יביא בחשבון, לא רק את המצב המשפטי הקר או בעיה נקודתית, כי אם גם שיקולים רחבים יותר, המתחשבים במכלול הצרכים והמאפיינים של הלקוח הספציפי.

משרדנו שואף למתן שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר לצורך שמירה קפדנית על האינטרסים של לקוחותינו. אנו מאמינים במחויבות ברמה האישית ללקוחותינו, ומקפידים על מעורבות ועל נטילת יוזמה בכל עניין שבטיפולנו, תוך שמירה על אחריות ומקצועיות ללא פשרות.

אנו מאמינים, כי הכנה והיערכות יסודיים וחשיבה משותפת של מספר עורכי דין, שהם נר לרגלינו במתן שירותינו המקצועיים, מקנים ללקוחות המשרד יתרון של ממש בניהול ענייניהם.

כן מאמין משרדנו במוערבות בקהילה ועל כן משתתפים עורכי הדין במשרד בפרויקטים שונים של עבודה ״פרו בונו״ לתועלת הציבור ולסיוע לאוכלוסיות נזקקות.